Családi délutánt tartottunk óvodánk 30. születésnapja alkalmából.

2021.09.24.

Családi délutánt tartottunk óvodánk 30. születésnapja alkalmából.
Vendégünk volt Mohayné Farkas Ibolya a Mélyben és Reményben Alapítvány vezetője, akinek átadtuk a hét során gyűjtött adományokat a rászoruló családok részére. Ibolya beszélt az alapítvány munkájáról a szülőknek, gyerekeknek.
Második vendégünk Stift Zoltán, Angelico atya volt, aki rajzos evangelizációt tartott. ,,Mindenki a boldogságra törekszik, a szívünk boldog akar lenni, pontosan úgy, ahogy a tárgyak, a szék, a ceruza…, arra törekszik, hogy a földre érjen. Mi akkor lehetünk boldogok, ha Istent, embertársainkat és önmagunkat is szeretjük.”
A harmadik vendégünk Rosta Géza volt, aki megzenésített gyermekeknek szóló versekkel örvendeztette meg a hallgatóságot. A gyermekek nagy lelkesedésdel kapcsolódtak be a hangszeres kíséretbe, az éneklésbe.
Istennek legyen hála ezért a szép őszi délutánért!