Mohácsiné Cziráki Gabriella

óvodapedagógus

„Minden egyes gyermek egy csoda. Nem lehet tudni, hogy kiben mi lakozik…. Ha ajtót nyitunk előttük, esélyt adunk nekik, hogy kibontakoztassák a személyiségüket, a tehetségüket. Nem kell hozzá mást tenni, csak egymásból a jót “kiszeretni”.”(Böjte Csaba)

Mohácsiné Cziráki Gabriella vagyok a Felhőcske csoport óvodapedagógusa. Már több mint 20 éve dolgozom óvodapedagógusként. Német nemzetiségi óvodapedagógus diplomával, és hitoktatói végzettséggel is rendelkezem. Tudásomat folyamatosan bővítettem a különböző továbbképzések, és tanfolyamok elvégzésével, hogy az óvodai mindennapokat, színesebbé, érdekesebbé tegyem, ezzel is elősegítve ezzel a gyermekek sokoldalú készség, és képességfejlesztését. A hitélet átadása, a hit alapvető ismereteinek közvetítése, kiemelt fontosságú számomra. A keresztény értékek megélése, és megvalósulása, valamint megtanítani a gyerekeket rácsodálkozni a teremtett világra.